Розпочався особистий виїзний прийом Уповноваженого з прав людини у Луганській області

29/03/2017 12:29

Сьогодні, 29 березня, у приміщенні Біловодської районної державної адміністрації (вул. Центральна, 130, смт Біловодськ) розпочався особистий виїзний прийом мешканців Луганської області Уповноваженим з прав людини Валерією Лутковською.

Спільно з Уповноваженим з прав людини прийом здійснюють Представник Уповноваженого з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб Жанна Лук’яненко, Представник Уповноваженого з питань зв’язків із громадськістю Михайло Чаплига, а також регіональний координатор взаємодії з громадськістю у Луганській області Валерій Архипов.

Напередодні Валерія Лутковська зустрілась із представниками Луганської обласної державної адміністрації, головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, Управління праці та соціального захисту населення області та місцевим керівництвом АТ «Ощадбанк». Під час зустрічі обговорювалися системні проблеми, з якими стикаються під час реалізації своїх прав мешканці Луганської області.

Завтра з 9:30 до 14:30 Уповноважений прийматиме громадян у приміщенні Кремінської районної державної адміністрації (вул. Банкова, 1, м. Кремінна).

Особистий виїзний прийом мешканців і внутрішньо переміщених осіб  у Луганській області, а також аналогічний виїзний прийом мешканців Донецької області, організовано за підтримки проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».