Оголошено набір волонтерів для допомоги внутрішнім переселенцям в рамках реалізації Ресурсного центру

24/10/2014 14:34

Ресурсний центр, створений Офісом Омбудсмана спільно з громадськими організаціями та ініціативами за підтримки Програми з Розвитку ООН, оголошує про набір волонтерів для допомоги внутрішнім переселенцям із окупованої АР Крим та зони проведення АТО.

Для того, щоб якнайкраще допомогти тим, хто цього потребує, Ресурсний центр запрошує приєднатися до співпраці і реалізації проекту небайдужих волонтерів. Ця допомога стає вкрай актуальною і необхідною особливо  із настанням холодної пори року, через яку не всі переселенці можуть швидко вирішити свої проблемні питання самотужки.

Попередньо для майбутніх волонтерів буде організовано навчальну сесію, яка стане у нагоді під час реалізації й інших проектів. Тож, якщо Ви можете приділяти роботі в проекті від 3 годин на день, робити це протягом певного періоду часу (довше, ніж три чи чотири рази), та перебуваєте в Києві, – заповніть анкету: http://urlid.ru/c22u. Протягом кількох днів з Вами зв’яжуться представники Ресурсного центру. У разі виникнення питань, звертатися за тел.: 38 063 328 96 55 чи email: home@noborders.org.ua.

Мета Ресурсного центру – зробити дії організацій-учасниць ефективнішими, зусилля – відчутнішими, кількість тих, кому допомогли – більшою, а допомогу – системнішою.

До складу Ресурсного Центру увійшли: Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, ГО «Центр громадянської просвіти «Альменда», ГО «Центр громадянських свобод» (ініціатива «Євромайдан СОС»), ГІ «Центр зайнятості Вільних людей», ГІ «Крим СОС», ГО «Кримська діаспора», ВБФ «Право на захист», БФ «Рокада», ГО «Центр Соціальна Дія» (Проект «Без кордонів», Ініціатива «Дім друзів»).

Нагадаємо, розпочалася реалізація проекту за сприяння ПРООН у рамках діяльності Ресурсного центру для допомоги вимушеним переселенцям.