Посол ФРН привітав Омбудсмана з присвоєнням національній інституції з прав людини в Україні найвищого статусу «А»

29/01/2015 12:42

Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістоф Вайль привітав Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерію Лутковську з наданням Офісу Уповноваженого найвищого статусу «А» Міжнародним координаційним комітетом національних інституцій з просування і захисту прав людини (МКК).

У листі Посла ФРН на адресу українського Омбудсмана наголошується, що ця відзнака є свідченням відмінної репутації та високого визнання, які Офіс Уповноваженого здобув серед правозахисників та неурядових організацій, які обстоюють права людини в Україні та в усьому світі.

«Ви завжди вносили великий вклад у поліпшення ситуації з реалізацією прав людини в Україні, про що б не йшлося: захист прав знедолених дітей чи підвищення прозорості у сфері виконання покарань. Я поділяю Ваше сподівання, що це визнання Ваших заслуг може посприяти відповідному фінансовому забезпеченню інституції Уповноваженого з прав людини згідно з рекомендаціями МКК, щоб і в майбутньому Ви змогли виконувати свої нелегкі завдання», – зазначається у листі.

Довідково: Міжнародний координаційний комітет національних інституцій з просування і захисту прав людини (МКК) є міжнародною асоціацією національних інституцій з прав людини (НІПЛ) з усіх частин світу. МКК було засновано у 1993 році для зміцнення ролі НІПЛ відповідно до Паризьких принципів, а також з метою керування процесом просування та захисту прав людини.