Круглий стіл «Адміністративні послуги в Державній міграційній службі – погляд громадськості»

28/07/2014 00:15

 

29 липня 2014 року о 14:00 в приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл на тему: «Адміністративні послуги в Державній міграційній службі – погляд громадськості».

Під час круглого столу буде обговорено існуючу схему обслуговування громадян в Державній міграційній службі, а також представлено результати Всеукраїнської кампанії громадського моніторингу якості надання адміністративних послуг вказаною службою, яку провела Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Кампанія відбувалась у період з 16 до 29 травня 2014 року за участю представників неурядових організацій та громадських активістів. Її метою було визначення найбільш актуальних проблем із одержанням громадянами адміністративних послуг міграційною службою, відпрацювання на практиці форм і методів громадського контролю за державними органами, а також з’ясувати, чи відповідають існуючі умови їх надання нормам Закону України «Про адміністративні послуги».

У роботі круглого столу візьмуть участь представники Державної міграційної служби, Секретаріату Уповноваженого з прав людини, громадських організацій та ЗМІ.

Акредитація журналістів проводиться за тел.: (044) 253-21-54.