Розпочалася реалізація проекту за сприяння ПРООН у рамках діяльності Ресурсного центру для допомоги вимушеним переселенцям

22/10/2014 13:14

Як ми вже повідомляли, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та громадські організації, зокрема, ГО «Центр Соціальна дія», ГО «Центр громадянських свобод», ГО «Альменда», ГО «Право на захист», ГІ «Центр зайнятості вільних людей», ГО «Кримська діаспора» уклали Меморандум про створення Ресурсного центру для допомоги вимушеним переселенцям.

Основними завданнями Ресурсного центру є не лише безпосередня допомога внутрішньо переміщеним особам (далі – ВПО), а й аналіз чинної нормативно-правової бази та розробка необхідних законодавчих змін.

Ресурсним центром також здійснюються моніторингові візити для оцінки потреб ВПО у м. Києві та інших регіонах, де є місця компактного розміщення ВПО.

Наразі Ресурсним центром відкрито офіс, у якому надаватимуться консультації щодо захисту прав ВПО, консультації та допомога в питаннях пошуку житла та роботи, отримання матеріальної допомоги. Видаватиметься та прийматиметься гуманітарна допомога.

Адреса офісу Ресурсного центру:

м. Київ, вул. Лесі Українки, 3, оф. 49 (неподалік станцій метро «Кловська» або «Палац Спорту»).

Режим роботи: понеділок-п’ятниця 9:00-19:00, субота 10:00-18:00.

Видача гуманітарної допомоги: вівторок, четвер, субота 14:00-18:00.

Прийом гуманітарної допомоги в дні та часи роботи офісу.

З ініціативи Ресурсного центру та участі Благодійного фонду «Рокада» відкрито благодійні рахунки (в ЄВРО та гривні) для залучення коштів для допомоги громадянам, які вимушено залишили місце проживання внаслідок тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, або обставин, пов’язаних із проведенням антитерористичної операції на Сході України, а також громадянам, які повернулись проживати на тимчасово окуповану територію або територію проведення антитерористичної операції.

Благодійна організація «Благодійний фонд «РОКАДА»

Поштова адреса: 03065, Україна, Київ-065, а/с 108

Адреса знаходження: 03065, м. Київ, вул. Василя Чумака, 7

Код ЄДРПОУ: 26346977

р/р 26008461564 (Гривня)

р/р 26006153368 (Євро)

в КРД «Райффайзен Банк Аваль» в м. Києві,

МФО 380805

Реквізити для переказу благодійної допомоги

Details for the transfer of charitable aid

Звертаємо увагу благодійників, що рішення про виділення коштів (на ліки, опалювальні прилади, теплий одяг тощо) приймаються Координаційною радою Ресурсного центру, до якої включено Представника Уповноваженого ВРУ з прав людини та представників від кожної громадської організації та ініціативи, що входять до Ресурсного центру.

Рішення прийматимуться з урахуванням аналізу заяв, що надійшли до Ресурсного центру, та інформації, зібраної під час моніторингових візитів до місць компактного розселення ВПО.