У Офісі Омбудсмана відбулася 20–та щорічна зустріч представників органів захисту персональних даних країн Центральної та Східної Європи (CEEDPA)

29/11/2018 19:33

На цьогорічній конференції були присутні представники органів захисту персональних даних Литви, Грузії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Угорщини, Чорногорії, Сербії та України.

Зустріч відкрили представник Уповноваженого з дотримання інформаційних прав та представник в Конституційному Суді України Віктор Барвіцький і Радник Уповноваженого Глєб Малютін.

А представник Відділу захисту персональних даних Ради Європи Пітер Кімпіан записав до учасників конференції відеозвернення.

Головною темою зустрічі стало впровадження міжнародних стандартів захисту даних. Зокрема, імплементації норм Загального регламенту про захист даних (далі – GDPR) до національного законодавства та підписання протоколу про внесення змін до Конвенції Ради Європи «Про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних», більш відомої як Конвенція № 108.

Учасники зустрічі наголосили на важливості проведення інформаційних кампаній в сфері захисту персональних даних та поділилися найбільш вдалим досвідом щодо реалізації кампаній з підвищення обізнаності людей у цьому питанні.

Захід відбувся за підтримки проекту ЄС «Pravo-Justice».