На Івано-Франківщині провели лекції для працівників патрульної поліції Західного регіону

29/11/2018 12:01

В Івано-Франківській області регіональне представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини продовжує роботу щодо проведення правоосвітніх заходів з нагоди 70-річчя Загальної Декларації прав людини.

Так, регіональний представник  Людмила Непийвода та регіональний координатор Уповноваженого Світлана Дем’янчук провели лекції для працівників патрульної поліції Західного регіону, які підвищували свою кваліфікацію на базі Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ.

Слухачів ознайомлено з діяльністю Уповноваженого ВРУ з прав людини, з його повноваженнями, а також із  реалізацією в Україні Національного превентивного механізму за системою «Омбудсман+». 

Обговорили дотримання прав громадян під час їх затримання патрульними. Крім цього, патрульні цікавилися умовами тримання осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Окремою темою дискусії стало питання протидії домашньому насильству та механізму здійснення корекційних програм з кривдниками.

Даний захід є результатом тісної співпраці з юридичною клінікою Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ та безпосередньо її керівником Катериною Данченко.