Росія знову не допустила Людмилу Денісову до українського політв’язня Олега Сенцова

28/06/2018 13:18

Сьогодні зранку, 28 червня, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вже вдруге, за останні два тижні, прибула до російського міста Лабитнангі (Ямало-Ненецький автономний округ РФ), де відбуває покарання український політв’язень Олег Сенцов.

Біля входу до колонії більше, ніж 6 годин, Людмила Денісова чекала дозволу на візит до Олега Сенцова. Весь цей час співробітники колонії повідомляли українського Омбудсмена, щоб вона чекала відповіді керівництва. Письмові заяви від Уповноваженого вони також не приймали.

В цей же час в колонії знаходилась Омбудсмен РФ Тетяна Москалькова, яка відмовилась спілкуватись з Людмилою Денісовою, чи будь-яким чином пояснювати ситуацію. Після певного часу перебування на території колонії Омбудсмен РФ поїхала, не надавши жодної інформації про Олега Сенцова.

Станом на цей час Людмила Денісова досі не отримала дозвіл на візит до українського політв’язня.

«Це ще одне свідчення того, як Росія виконує надані мені Президентом РФ гарантії щодо відвідання ув’язнених українців. В черговий раз прошу всі державні органи РФ, які мають такі повноваження, надати мені офіційну інформацію про стан здоров’я Олега Сенцова та інших українських політв’язнів», - наголошує Людмила Денісова.

Наразі Уповноважений й досі під колонією, де утримується Олег Сенцов.