Вихованцям Оріхівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей на Запоріжжі не надаєть належна медична допомога

28/03/2019 15:36

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Запорізькій області Сергієм Бізденежним спільно з громадськими моніторами Галиною Азаровоюта та Юрієм Пікою здійснили візит до комунального закладу «Оріхівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради.

Учасники візиту мали змогу ознайомилися з умовами перебування в установі дітей та оцінити умови навчання та розвитку, харчування, медичного обслуговування, відпочинку та дозвілля.

Особлива увага була приділена питанню медичного обслуговуванню дітей. Під час візиту були виявлені проблемні питання та недоліки. Зокрема, монітори виявили неналежні умов зберігання медичних препаратів, відсутність у штаті установи лікаря (наявні лише медичні сестри). Також відсутні договори з лікарями районної лікарні про медичне обслуговування вихованців закладу.

За результатами моніторингового візиту буде складено звіт із наданням відповідних рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків, який разом із листами реагування буде направлено до компетентних органів.