У Секретаріаті Уповноваженого відбулося засідання Координаційної Ради з питань захисту прав військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу та членів їхніх сімей

28/03/2019 18:48

Сьогодні, 28 березня, у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулось чергове засідання Координаційної Ради з питань захисту прав військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу та членів їх сімей.

Відкриваючи захід, Представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців Олег Трохименко поінформував членів Координаційної Ради про завершення підготовки щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2018 рік. До учасників зустрічі доведено основні тези розділу «Забезпечення прав військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу та членів сімей вказаних категорій громадян України».

Члени Координаційної Ради отримали інформацію щодо моніторингу Секретаріатом Уповноваженого дотримання прав виборців-військовослужбовців під час виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Відповідно до третього пункту порядку денного засідання присутні обговорили напрями діяльності Ради на поточній рік, які базуватимуться на положеннях Стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого на 2019 року.

Наприкінці заходу одноголосно ухвалено рішення стосовно щоквартального проведення засідань Ради для поглиблення подальшої взаємодії та координації зусиль, спрямованих на забезпечення прав і свобод згаданих категорій громадян України.