«Головний принцип моєї діяльності – рівновіддаленість від усіх органів влади» - Людмила Денісова

28/03/2018 17:03

Такий принцип своєї діяльності Уповноважений Верховної Ради України з прав людини озвучила під час зустрічі з Директором Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) Янтомасом Хімстрою та Послом Данії в Україні Рубеном Мадсеном.

Учасники зустрічі обговорили виконання  спільного проекту Уповноваженого та ПРООН «Посилення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», а також перспективи подальшої співпраці.

Торкнувшись підтримки реалізації одного з напрямків цього проекту - Стратегії Уповноваженого щодо зміцнення захисту прав людини на регіональному рівні – Людмила Денісова ініціювала створення регіональних представництв Уповноваженого в АР Крим (тимчасовс перебування у м. Херсоні) та  на лінії зіткнення на Сході України.

Під час зустрічі також обговорювалися можливості використання стратегічних інструментів для розбудови та розвитку Секретаріату Уповноваженого з прав людини з урахуванням європейського і світового досвіду, подальша регіональна розбудова механізмів захисту прав людини в Україні.

Янтомас Хімстра наголосив на важливості виконання Офісом Омбудсмана рекомендацій ПРООН та висловив сподівання на подальшу консолідацію зусиль у сфері захисту прав людини.

Свою підтримку роботи Уповноваженого з прав людини висловив  Посол Данії в Україні,  за підтримкм якої реалізується  згаданий проект.