Людмила Денісова звернулась до голови Адміністрації Президента РФ щодо реалізації гарантій безперешкодного відвідання нею українських політв’язнів

27/06/2018 19:06

"Протягом всього перебування у РФ я проводила постійні переговори з моєю колегою Уповноваженим Тетяною Москальковою щодо «можливих, синхронних, взаємних, одночасних, дзеркальних» моніторингових візитів, які не дали позитивних результатів", - йдеться у зверненні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової до голови Адміністрації Президента РФ Антона Вайно.

Людмила Денісова констатує, що дані їй Президентом РФ Володимиром Путіним гарантії по безперешкодному допуску без яких-небудь попередніх умов до українських політв’язнів на даний час не реалізовані.

Крім того, Уповноважений звертає увагу, що ув’язнені на території РФ та анексованого Криму громадяни України – Володимир Балух, Олег Сенцов, Станіслав Клих тривалий час відмовляються від прийому їжі. Стан їх здоров’я погіршується з кожним днем, що несе суттєву загрозу їх життю.

Враховуючи зазначене, Уповноважений Людмила Денісова звернулась до Антона Вайно з проханням забезпечити реалізацію гарантій, даних Президентом РФ, про безперешкодне відвідання українським Омбудсменом утримуваних громадян України.