Попередній звіт про виконання Національної стратегії у сфері прав людини до 2020 року відповідно до Плану дій

27/04/2016 11:07

23 лютого 2016 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та представники громадянського суспільства уклали Меморандум про співпрацю у процесі моніторингу реалізації Національної стратегії та Плану дій у сфері прав людини.

Відповідно до цього Меморандуму учасники домовилися про первинний збір інформації, а саме: отримання від центральних органів виконавчої влади  їхніх внутрішніх планів заходів на виконання Плану дій, відповідальних осіб та їхніх контактних даних, а також звітів про вже проведені заходи.

На виконання Меморандуму у рамках спільної діяльності 1 березня 2016 року Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини направив до 21 центрального органу виконавчої влади запити для отримання інформації.

За результатами оцінки інформації, поданої центральними органами виконавчої влади, було оформлено Попередній звіт, який розміщено нижче.

Вказаний звіт також було представлено в інформаційному агентстві "Главком" під час прес-конференції на тему: «Виконання Національної стратегії в області прав людини до 2020 року»