Представники Секретаріату Уповноваженого провели для співробітників Херсонської ОДА, обласної та районних рад тренінг щодо доступу до публічної інформації

27/03/2019 17:53

Працівники Департаменту моніторингу інформаційних прав Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Олексій Кабанов та Дмитро Дворник провели черговий тренінг для співробітників Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради та районних рад Херсонщини. Загалом участь у тренінгу взяли 36 осіб.

Під час тренінгів учасники мали змогу ознайомитись з міжнародними стандартами та кращими практиками у сфері права на інформацію, новелами законодавства про доступ до публічної інформації, а також визначити і обговорити проблемні питання застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Крім того, учасники виконували практичні вправи щодо віднесення інформації до категорії службової, а також щодо обмеження в доступі до службової інформації через призму конструкції «трискладового тесту».

Захід організовано за підтримки проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.