Кримська польова місія з прав людини підготувала Звіт про діяльність місії за квітень 2014 року

02/06/2014 11:36

Кримська польова місія здійснює свою моніторингову діяльність на Кримському півострові з 5 березня 2014 року і є результатом об'єднання зусиль низки  правозахисних організацій  з України, Росії, інших країн СНД, а також міжнародних організацій.

Коаліція  правозахисних організацій не лише підтримує роботу Кримської польової місії, а й проводить роботу щодо захисту прав людини в Криму.

Пріоритетними напрямами роботи коаліції бути   системний моніторинг дотримання фундаментальних прав людини та   робота з окремими вразливими групами населення (журналісти, правозахисники, активісти, адвокати, етнічні та інші меншини тощо).

Кримська польова місія планує підготовку  ряду аналітичних звітів (один звіт за місяць з квітня по червень 2014 року) з аналізом ситуації, що склалася у сфері прав людини в Криму після 16 березня 2014 року.

З повним текстом звіту Кримської польової місії за квітень 2014 року можна ознайомитися на офіційному Веб-сайті Уповноваженого у розділі «Доступ до публічної інформації».