Кримська польова місія з прав людини підготувала Звіт про діяльність місії за червень 2014 року

24/07/2014 09:00

Як повідомлялося, Кримська польова місія здійснює свою моніторингову діяльність на Кримському півострові з 5 березня 2014 року і є результатом об’єднання зусиль низки правозахисних організацій з України, Росії, інших країн СНД, а також міжнародних організацій.

Коаліція правозахисних організацій не лише підтримує роботу Кримської польової місії, а й проводить роботу щодо захисту прав людини в Криму.

Пріоритетними напрямами роботи коаліції є системний моніторинг дотримання фундаментальних прав людини та робота з окремими вразливими групами населення (журналісти, правозахисники, активісти, адвокати, етнічні та інші меншини тощо).

Висновки вказаної роботи побудовані на результатах збору інформації «з перших рук» (спостереження за ситуацією і подіями в Криму, інтерв’ювання представників ключових цільових груп), моніторингу ЗМІ, аналізу подій і законодавчої бази, а також на основі офіційних статистичних даних.

Щомісяця Кримська польова місія готує аналітичний звіт (з квітня по червень 2014 року) з аналізом ситуації, що склалася у сфері прав людини в Криму після 16 березня 2014 року.

З повним текстом звіту Кримської польової місії за червень 2014 року можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Уповноваженого у розділі «Матеріали». У цьому ж розділі розміщено звіти за травень і  квітень 2014 року.