Розпочав роботу регіональний координатор Уповноваженого зі зв’язків із громадськістю у Тернопільській області

26/05/2014 16:46

Регіональний координатор зі зв’язкам із громадськістю Володимир Шевченко  здійснює прийом  з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17:00 за адресою: вул. Пирогова, 11, оф. 7 (в приміщенні ТЕРА) м. Тернопіль, 46008.

Контактний телефон: (0352) 400-200.

Е-mail: koord.ombternop@gmail.com

Довідково: Мережу Регіональних координаторів зі зв’язків із громадськістю з числа місцевих громадських активістів створено з метою забезпечення взаємодії Уповноваженого з громадянами та представниками  інститутів громадянського суспільства на регіональному рівні.

Регіональні координатори зі зв’язків із громадськістю здійснюють свою діяльність в рамках підписаного з Асоціацією українських незалежних моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Меморандуму, яким передбачено сприяння розвитку мережі регіональних координаторів Уповноваженого за сприяння та підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міжнародного Фонду «Відродження».

До компетенції регіонального координатора віднесено не лише територію регіону, в якому він знаходиться, а й сусідні регіони, в яких відсутні координатори. Так, координатор у Тернополі займається вирішенням питань у Івано-Франківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях, а координатор в м. Рівне – в Луцькій та Хмельницькій областях. Координатор в м. Кіровоград здійснює виїзди до Миколаївської, Полтавської та Херсонської областей, а Луганський координатор – до Харківської та Донецької області.