На Херсонщині обговорили інструменти обмеження доступу до публічної інформації

26/03/2019 10:24

Співробітники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Олексій Кабанов та Дмитро Дворник на базі центру підвищення кваліфікації Херсонської обласної державної адміністрації провели навчальний тренінг на тему «Особливості застосування трискладового тесту як єдиного інструменту обмеження доступу до публічної інформації».

У роботі тренінгу взяли участь 39 працівників органів державної влади та самоврядування області, об’єднаних територіальних громад у Херсонській області.

Під час тренінгу обговорили питання, що стосуються правових аспектів оприлюднення публічної інформації органами місцевого самоврядування та особливостей застосування трискладового тесту як єдиного інструменту обмеження доступу до публічної інформації.

Учасники тренінгу мали можливість дізнатися про особливості звернення громадян, доступу до інформації, оприлюднення інформації, ведення обліку документів та запитів на інформацію.

Крім того, на тренінгу обговорили відшкодування витрат на копіювання та друк, відповідальність за невиконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та інші.

Захід організовано за підтримки проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.