Як живуть діти в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей на Дніпропетровщині

26/11/2018 18:37

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю в Дніпропетровській області Оксана Крупій разом з громадським монітором Тетяною Комак здійснили моніторинговий візит до комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кам’янської міської ради.

Центр соціально-психологічної допомоги знаходиться в приміщенні колишнього дитячого садочку. На час візиту в закладі перебувала 27 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти-сироти.

Для дітей організовують дозвілля, екскурсії за межі закладу. Монітори зазначили, що діти охайні, доглянуті, відкриті до спілкування. З боку працівників вбачається турбота за підопічними.

В закладі працює 3 групи, лише в одній групі зроблено сучасний ремонт та обладнано новими меблями. В інших групах планується ремонт, але за спонсорські кошти.

Приймально-карантинне відділення потребує капітального ремонту та обладнання  меблями. Оскільки поміщати дітей до приймально-карантинного відділення не можливо, дітей при прибутті відразу поміщають в загальні групи.