Валерія Лутковська своїй російській колезі: «Сподіваюсь не лише на продовження, але й на поглиблення нашої співпраці»

25/09/2015 12:54

Так Уповноважений Верховної Ради України з прав людини прокоментувала заяву Уповноваженого з прав людини в РФ Елли Памфілової, в якій вона висловилася про своє рішення переглянути формат контактів з українським Омбудсманом.

«Ми радимо нашій російській колезі не читати текстів російської пропаганди, а користуватися першоджерелами. Ми дуже шкодуємо, що вона особисто не була присутньою і не прийняла пропозиції БДІПЛ про спільний сніданок з метою обговорення шляхів поглиблення взаємодії. Сподіваємося, що жодна пропаганда та спотворення інформації не матимуть суттєвого впливу на подальшу взаємодію», – зазначила Валерія Лутковська.
Нагадаємо, вчора, 24 вересня 2015 року, мала відбутися зустріч Валерії Лутковської з Уповноваженим з прав людини в Російській Федерації Еллою Памфіловою, під час якої було заплановано обговорити можливі шляхи вирішення питання переміщення з території АР Крим засуджених осіб, які виявили бажання відбувати подальше покарання на території материкової України. Також омбудсмани планували обговорити питання проведення спільних, у тому числі за участю представників БДІПЛ, моніторингових візитів до місць несвободи в АР Крим з метою забезпечення дотримання прав людини в цих установах.