Досвід європейських країн у сфері захисту персональних даних переймали працівники Секретаріату Уповноваженого

25/05/2016 11:43

23-24 травня 2016 року експерти Ради Європи Марі Жорж та Хансюрген Гарстка у ході навчального тренінгу «Тенденції у розвитку європейського нормативно-правового регулювання захисту персональних даних» презентували у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини останні тенденції у розвитку загального правового регулювання захисту персональних даних в Європі.

Працівники Секретаріату мали можливість ознайомитися з новими аспектами оновленого регулювання сфери захисту прав людини в межах Ради Європи та Європейського Союзу, зокрема у контексті правоохоронної діяльності.

Також обговорювалися питання дотримання балансу між захистом персональних даних та доступом до інформації, приватності в контексті розвитку новітніх інформаційних технологій тощо.

Експерти поділилися досвідом у сфері захисту персональних даних і надали практичні рекомендації з метою підвищення ефективності роботи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Тренінг організовано за сприяння Офісу Ради Європи у Києві в рамках реалізації спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні».