Розпочався тренінг з питань прав людини для представників КМДА і Київської міської ради

24/05/2017 16:00

Сьогодні, 24 травня 2017 року, в рамках Школи з прав людини в Офісі Омбудсмана розпочався тренінг з питань прав людини, зокрема прав на доступ до публічної інформації та захист персональних даних, для представників Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації.

Учасники тренінгу вже дізналися про порядок роботи Європейського суду з прав людини, ознайомилися з гарантованими Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод правами, зосередившись на статтях 8 і 10 вказаної Конвенції, а також вивчили загальні засади сфери захисту персональних даних.

Нагадаємо, у 2017 році Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» було започатковано Школу з прав людини як сукупність освітніх заходів з актуальних питань сфери захисту прав людини.

Крім того, 23-25 червня 2017 року в рамках Школи з прав людини відбудеться триденний тренінг для представників організацій громадянського суспільства з питань прав і основоположних свобод, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.