Конкурс на посаду координатора проекту «Сприяння діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини на регіональному рівні через мережу регіональних координаторів взаємодії з громадськістю»

24/02/2016 10:24

З метою ефективної реалізації Стратегії зміцнення регіональної присутності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Асоціація УМДПЛ у взаємодії з Секретаріатом Уповноваженого оголошує конкурс на заміщення посади координатора проекту «Сприяння діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на регіональному рівні через мережу регіональних координаторів взаємодії з громадськістю».

Метою проекту є підтримка та розвиток мережі регіональних координаторів Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі – РК). Мережа РК створена задля розширення можливостей Офісу Омбудсмана та покращення реалізації прав людини на регіональному рівні. Це можливо лише за рахунок забезпечення ефективної діяльності Уповноваженого шляхом доступності особистих прийомів громадян у віддалених від міста Києва адміністративно-територіальних одиницях.

Інформацію про мережу РК можна знайти на сайті Уповноваженого за посиланням.

Координатор проекту має здійснювати ефективну організацію роботи та розвиток мережі РК на всій території України. РК провадять діяльність за такими напрямами: збір та аналіз інформації про факти порушень прав людини у відповідних регіонах; взаємодія та співпраця із центральним Офісом Омбудсмана; прийом та консультування громадян; просвітницька та інформаційна робота з підвищення рівня обізнаності населення та представників влади в галузі прав людини; участь у моніторингових візитах до місць несвободи тощо.

Основні завдання координатора проекту:

- аналітична та організаційна підтримка мережі РК;

- інституційний розвиток мережі та налагодження системи підвищення кваліфікації РК (розробка плану проведення тренінгів, організація тренінгів та навчань тощо);

- забезпечення взаємодії між РК та Секретаріатом Уповноваженого ВРУ з прав людини;

- підготовка аналітичних звітів про роботу РК.

Місцем роботи є місто Київ.

До проходження конкурсу запрошуються кандидати, які відповідають нижченаведеним критеріям:

- досвід роботи у правозахисній сфері та/або наявна юридична освіта;

- знання Конституції України та Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», обізнаність із мандатом Уповноваженого;

- аналітичні здібності та управлінські навички;

- комунікабельність та сумлінність.

Вітається досвід участі у моніторингових візитах у межах реалізації національного превентивного механізму, у моніторингових кампаніях Асоціації УМДПЛ або кампаніях інших правозахисних організацій та ініціатив.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають не зняту або не погашену судимість за вчинення умисного злочину або на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають в електронній формі до конкурсної комісії такі документи:

- резюме;

- мотиваційний лист;

- дві рекомендації від правозахисних організацій;

- довідку про відсутність (наявність) судимості.

Можна подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, інші рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи надсилаються на електронну адресу: umdpl.association@gmail.com протягом двох тижнів (до 9 березня 2016 року).

Конкурс проводитиметься в 2 етапи:

- прийом та розгляд документів;

- співбесіда.

Про результати І етапу конкурсу кандидатів буде повідомлено протягом 7 днів з дня завершення прийому документів.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини на регіональному рівні через зміцнення мережі регіональних координаторів взаємодії з громадськістю», який здійснюється за підтримки проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Злата Швець, представник Асоціації УМДПЛ – тел. +380 (93) 73 87 704;

Денис Баран, представник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини – тел. +380 (63) 28 61 238.