У Херсоні відбулася нарада щодо дотримання прав жителів Криму та внутрішньо переміщених осіб з їхнього числа

24/01/2019 18:50

Сьогодні, 24 січня, у Херсоні за ініціативи Представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі Ісмаїла Халікова відбулась робоча нарада з представниками виконавчої влади, правоохоронних органів та представників громадських організацій щодо стану дотримання прав жителів АР Крим та м. Севастополя, а також внутрішньо переміщених осіб з їхнього числа.

Зокрема, Представник Уповноваженого Ісмаїл Халіков поінформував про випадки порушення прав людини і громадянина, з якими щодня стикаються жителі тимчасово окупованого півострова під час перетину адміністративної межі з Херсонською областю та під час звернень у державні органи за отриманням адміністративних послуг. Також Ісмаїл Халіков нагадав учасникам наради про адміністративну відповідальність за порушення прав громадян.

За результатами наради були визначені напрямки співпраці та координації дій з покращення надання адміністративних послуг громадянам України, зокрема жителям АР Крим та м.Севастополя, а також на КПВВ на адміністративній межі з окупованим Кримом.

Крім цього, учасники робочої наради  вирішили проводити такі зустрічі щоквартально.