У відповідь на звернення Уповноваженого надійшла інформація про здійснення позапланових перевірок протипожежної безпеки

23/05/2018 11:30

Як уже повідомлялося, з огляду на жахливу трагедію, що сталася в торгівельно-розважальному центрі м. Кемерово Російської Федерації, Людмила Денісова закликала до позапланових перевірок систем протипожежної безпеки в Україні.

За інформацією, наданою Міністерством соціальної політики України, станом на 25 квітня 2018 року територіальними органами Державної служби України з питань праці було проведено 237 перевірок дотримання вимог законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки у торговельно-розважальних центрах та інших закладах масового перебування людей (заклади освіти, лікувально-профілактичні заклади).

Під час перевірок виявлено 2930 порушень. За їх результатами видано розпорядчі документи і притягнуто до адміністративної відповідальності посадових осіб, які допустили порушення.

У зв'язку з цим, до Державної служби України з питань праці буде надіслано додатковий запит щодо вжитих заходів на усунення виявлених порушень.

Також десять облдержадміністрацій поінформували про проведення перевірок протипожежної безпеки, а також про притягнення до адміністративної відповідальності винних осіб.

Львівська обласна державна адміністрація надала інформацію,  що позапланові перевірки з питань пожежної та техногенної безпеки планується здійснити протягом квітня–червня.

До Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської обласних державних адміністрацій буде  надіслано додаткові запити щодо надання інформації про актуальний стан проведення позапланових перевірок з питань пожежної та техногенної безпеки.