У навчально-реабілітаційному центрі №6 Дніпропетровської обласної ради дотримується право на освіту дітей з особливими освітніми потребами

23/04/2019 12:39

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Дніпропетровській області Тетяна Кокшарова за участі громадського монітора національного превентивного механізму Тетяни Скляренко здійснили моніторинговий візит до комунального закладу освіти «Навчально-реабілітаційний центр № 6 Дніпропетровської обласної ради».

Головною метою закладу є реалізація права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, їх інтеграція в суспільство.

Заклад розрахований на 200 дітей з порушеннями мовлення у поєднанні з затримкою психічного розвитку.

Заклад має велику доглянуту територію, два корпуси - навчальний та спальний, комфортні класні кімнати, які обладнані усім необхідним для навчання. Адміністрацією закладу створені належні умови для проживання дітей. Діти забезпечені якісним п’ятиразовим харчуванням, затверджене перспективне двотижневе меню на весняний період.

У закладі функціонують кабінети логопеда, дефектолога, масажний кабінет, соляна кімната, танцювальна та музична зали. На території закладу є спортивний майданчик, дитячий майданчик та ігрова площадка для дітей молодшого віку.

Педагогічний та медичний персонал закладу складається з фахівців високого рівня, які успішно впроваджують інноваційні педагогічні та реабілітаційно-корегуючі технології. Колектив закладу в кожному вихованці бачить особистість та  працює в інтересах дитини.

За підсумками моніторингового візиту буде підготовлений звіт щодо необхідності поширення досвіду колективу серед закладів аналогічного напрямку роботи з дітьми.