Генеральний консул Німеччини в Україні переконаний, що Школа з прав людини сприяє розвитку демократії в державі

22/09/2017 12:06

Сьогодні, 22 вересня 2017 року, розпочався завершальний етап серії дводенних тренінгів в рамках Школи з прав людини в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (Харків).

Урочисте відкриття тренінгу Школи з прав людини розпочалось із вітальних слів Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганга Мьоссінгера.

«Ефективний захист прав людини є дієвим механізмом у забезпеченні розвитку демократії в державі, і я впевнений, що такі навчальні Школи якнайкраще сприяють цьому», – зазначив Вольфганг Мьоссінгер.

На учасників групи з числа представників громадських організацій Східного регіону України чекає два насичених дні інтерактивного навчання, протягом яких будуть розкриті питання особливостей захисту прав людини, гарантованих статтями 8, 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, та національних стандартів у сфері захисту прав людини в практичній діяльності.

Як відомо, Школу з прав людини як сукупність освітніх заходів з актуальних питань сфери захисту прав людини було започатковано у 2017 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.