Оголошуємо набір учасників на дводенний навчальний тренінг в межах Школи з прав людини

22/08/2017 11:51

У відповідь на виявлену зацікавленість представників громадських організацій щодо участі у тренінгу з питань міжнародних стандартів у сфері захисту прав людини, права на захист персональних даних та права на доступ до публічної інформації, який проводиться в рамках Школи з прав людини, оголошуємо набір учасників з числа представників громадських організацій, які хочуть поглибити свої знання у відповідних питаннях.

Тренінг відбуватиметься 20-21 вересня 2017 року у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Пушкінська, 77, 2-й поверх, зала 11) для представників громадських організацій з усієї України.

Умови участі у освітньому тренінгу:

- до 5 вересня 2017 року на електронну адресу  konkurs.shkola.2017@gmail.com необхідно надіслати заповнену анкету разом із мотиваційним листом, в якому, зокрема, описати, як учасник планує застосувати отримані знання в подальшому на практиці (не більше 2 аркушів), вказавши тему листа: «Участь у Школі з прав людини».

Орієнтовна кількість учасників 30 осіб.

Про рішення щодо участі в тренінгу учасникам буде повідомлено після 6 вересня 2017 року.

АНКЕТА

ПРОГРАМА Школи з прав людини (тренінг з Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод)

ІНФОРМАЦІЯ для учасників Школи з прав людини (відшкодування витрат на проживання/проїзд/харчування).

Нагадаємо, 22-23 вересня 2017 року в межах Школи з прав людини у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого  відбудеться дводенний тренінг для представників громадських організацій Східного регіону України.

Школу з прав людини як сукупність освітніх заходів з актуальних питань сфери захисту прав людини було започатковано у 2017 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.