«Олег Сенцов вже майже не встає з ліжка»: Людмила Денісова просить ФСВП Росії терміново допустити її до українського політв’язня

22/06/2018 18:10

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулась до керівника Федеральної служби виконання покарань (ФСПВ) РФ Геннадія Корнієнка з проханням терміново надати їй допуск на відвідання українського політв’язня Олега Сенцова.

За словами Людмили Денісової, адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе сьогодні знову відвідав колонію у місті Лабитнангі, де тримається український політв’язень.

«Поговорила з адвокатом Олега Сенцова Дмитром Дінзе. Дмитро сьогодні знову був у Олега.  Говорить, що Олег дуже блідий, мало рухається, майже не встає з ліжка. Лікарі кажуть, що в нього вже відмовляють рецептори. Друга криза (перша була на 26-й день голодування) може статися в будь-який момент. Як припускає адвокат, з цього моменту одразу почнуть примусове годування. Ситуація небезпечна!», - зазначає Омбудсмен Людмила Денісова.

Як повідомлялось раніше, посли країн «Великої сімки» занепокоєні ситуацією з Олегом Сенцовим, до якого не допускають Омбудсмена Людмилу Денісову