Прокуратура м. Києва відреагувала на звернення Людмили Денісової щодо порушення прав мешканців Святошинського психоневрологічного інтернату

22/06/2018 12:42

Як уже повідомлялося, 19 квітня 2018 року Уповноважений Верховної Ради України з прав людини відвідала з моніторинговим візитом  Святошинський психоневрологічний інтернат.

У ході візиту були виявлені факти, що свідчать про катування, жорстоке або таке, що принижує гідність, поводження з підопічними закладу.

За результатами візиту Уповноважений звернулася до прокурора м. Києва з проханням провести ретельне та неупереджене розслідування за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками Святошинського психоневрологічного інтернату, а також за фактом залишення директором інтернату  без допомоги громадянки Д., яка перебуває у небезпечному для життя стані.

Прокуратура міста Києва у своєму листі поінформувала про те, що Київською місцевою прокуратурою № 8 відомості, що містяться у зверненні Уповноваженого, внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 135 Кримінального кодексу України.

Проведення досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Святошинського УП ГУНП у м. Києві.

Уповноважений Людмила Денісова продовжує тримати цю справу на особистому контролі.