Людмила Денісова вимагає термінового доступу до українського політв’язня Володимира Балуха, життя якого під загрозою

22/06/2018 19:18

Український політв'язень Володимир Балух, який утримується у СІЗО в анексованому Криму, сьогодні заявив про перехід на сухе голодування.

Як зазначає Омбудсмен Людмила Денісова, в знак протесту він голодує з 19 березня 2018 року, а правозахисни стверджують, що його стан критичний та життя знаходиться під загрозою.

«Він голодує вже 96-й день. Сьогодні Володимир заявив про перехід на сухе голодування. Правозахисники повідомляють, що під час останнього слухання в так званому "Роздольненському районному суді" в анексованому Криму Володимира Балуха допитали як підсудного. Він розповів про приниження та провокації з боку адміністрації Сімферопольського СІЗО», - коментує Людмила Денісова.

Враховуючи зазначене, Уповноважений Людмила Денісова буде звертатися до Міжнародного комітету Червоного Хреста, відділення якого знаходиться у Криму, з проханням відвідати українського політв’язня Володимира Балуха і надати йому кваліфіковану медичну допомогу.

Крім того, Уповноважений також вимагає від РФ терміново надати їй можливість здійснити візит до Володимира Балуха та особисто перевірити стан його здоров’я.