У Садгірському відділенні Чернівецького відділу поліції виявлено порушення правил пожежної безпеки

22/02/2019 12:15

В рамках реалізації національного превентивного механізму моніторинговою групою було здійснено візит до Садгірського відділення поліції Чернівецького відділу поліції ГУНП у Чернівецькій області.

Відділення поліції розміщене у триповерховій будівлі. Особи з інвалідністю можуть потрапити на перший поверх, проте на другий і третій поверхи потрапити без сторонньої допомоги неможливо.

Моніторинговою групою було відзначено відсутність вільного доступу до Книги скарг та пропозицій.

На першому поверсі відділення поліції ведеться відеоспостереження, проте відсутнє попередження про його здійснення, що порушує законодавство про захист персональних даних.

Під час здійснення моніторингового візиту не було виявлено жодного перезарядженого вогнегасника. У приміщенні лише один вхід/вихід, аварійний вихід заблокований, проте на план-схемі евакуації заблокований аварійний вихід позначений як активний.

У кімнатах відділення, де відбувається спілкування з запрошеними, затриманими чи доставленими особами, немає жодної аптечки, та води.

У журналі інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги спостерігається зафіксовані систематичні факти неприбуття адвокатів після повідомлення працівниками поліції регіонального центру про затримання особи. Це дає підстави для сумнівів стосовно реального повідомлення центру.

За результатами візиту будуть надіслані листи реагування до Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області.