Валерія Лутковська проінспектує стан дотримання прав військовослужбовців на своєчасне отримання медичної допомоги

21/08/2015 16:20

Як повідомлялося у засобах масової інформації, 20 серпня 2015 року у Львові помер доброволець Збройних сил України, який захворів на пневмонію під час навчань на Яворівському військовому полігоні та не отримав вчасно кваліфікованої медичної допомоги.

У серпні це вже друга трагедія на зазначеному військовому об’єкті. Раніше на Яворівському полігоні після планових стрільб під час спалювання залишків пороху від зарядів на тілі офіцера та двох військовослужбовців загорілася форма. Одного з них врятувати не змогли.

Ці факти свідчать про те, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що розміщений у Яворівському районі Львівської області (Яворівський військовий полігон), порушення прав військовослужбовців на своєчасне отримання медичної допомоги та кваліфікованого лікування набувають   системного характеру.

З метою перевірки стану справ з наданням медичної допомоги військовослужбовцям, Уповноважений з прав людини здійснить  найближчим часом моніторинговий візит на Яворівський військовий полігон.