У Секретаріаті Уповноваженого заверщився триденний тренінг у рамках Школи з прав людини

21/07/2017 17:54

Сьогодні, 21 липня 2017 року, в рамках Школи з прав людини в Офісі Омбудсмана завершився триденний тренінг для працівників Національного агентства з питань запобігання корупції, Державної фіскальної служби України та Державного комітету телебачення та радіомовлення України.

Головна мета Школи з прав людини –  навчити її учасників застосовувати міжнародні та національні стандарти в сфері прав людини у практичній діяльності.

Учасники тренінгу здобули  базові знання щодо особливостей механізму захисту прав людини і основоположних свобод, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, гарантій статтей 8 та 10 Конвенції щодо захисту персональних даних і доступу до публічної інформації.

Завдяки застосуванню інтерактивних методів навчання учасники отримали практичні навички, зокрема щодо застосування підстав відмови у доступі до інформації, визначення суспільно необхідної інформації, встановлення балансу між захищеним інтересом та інтересом суспільства знати інформацію, підстав обробки та порядку захисту персональних даних.

Нагадаємо, що Школою з прав людини відкрито набір учасників групи з числа представників громадських організацій Східного регіону України для участі 22-23 вересня 2017 року у дводенному тренінгу з питань захисту прав людини, права на доступ до публічної інформації та права на захист персональних даних (міжнародні та національні стандарти).