У Лисичанську відкрито головний офіс регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини у Донецькій та Луганській областях

21/03/2019 17:00

Сьогодні, 21 березня, Омбудсман Людмила Денісова відкрила у Лисичанську головний офіс регіонального представництва Уповноваженого ВР України з прав людини у Донецькій та Луганській областях.

Також представництва є у Слов’янську, Маріуполі та Бахмуті.

У разі порушення конституційних прав, громадяни можуть звертатися  за адресою:. місто Лисичанськ, проспект Перемоги, 127.

Довідково: Регіональні представництва Уповноваженого з прав людини створені Омбудсманом відповідно до Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” для забезпечення ефективної діяльності Уповноваженого та доступності здійснення особистого прийому громадян у кожному регіоні України. Діяльність відділів регіонального представництва у відповідних областях координують представники Уповноваженого.

В кожній області України створено громадські приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, в яких працюють регіональні представники Уповноваженого які забезпечують реалізацію повноважень Уповноваженого у сфері здійснення парламентського контролю за дотриманням прав людини і громадянина на регіональному рівні.