У Дніпрі відбувся семінар щодо розгляду звернень та інформаційних запитів громадян

21/03/2019 17:57

Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Дніпропетровській області Тетяна Кокшарова та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Дніпропетровській області Оксана Крупій провели навчальний семінар з питань застосування в службовій діяльності вимог Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян» та «Про захист персональних даних».

У заході взяли участь заступник начальника Міжрегіонального управління з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Тетяна Котик, керівники структурних підрозділів Міжрегіонального управління та заступники начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи державних установ, підпорядкованих Південно-Східному МРУ.

Під час семінару обговорили проблеми, які найчастіше виникають під час розгляду звернень громадян та запитів на публічну інформацію.

Учасники семінару цікавилися за яких обставин інформація може бути обмежена, а за яких повинна надаватись в повному обсязі, хто є розпорядником інформації, які запити не підлягають розгляду та інше.

«Надання публічної інформації – є дієвим способом встановлення діалогу між громадянським суспільством та державними органами, оскільки від відкритості та доступності інформації про діяльність державного органу залежить довіра населення до нього», - зазначила регіональний представник Уповноваженого Тетяна Кокшарова.