Регіональний координатор Уповноваженого у Хмельницькій області провела прийом засуджених ДУ «Замкова ВК № 58»

20/06/2018 15:06

Під час прийому, проведеного спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області, засуджені отримали необхідні консультації  та поради. Зокрема, з питань оскарження судових рішень, застосування Закону Савченко, переведення  з колонії, порядку та підстав для призначення адвоката  центром безоплатної вторинної правової допомоги, встановлення групи інвалідності тощо.

Також відбулася робоча зустріч з керівництвом  ДУ «Замкова ВК № 58»,  під час якої були обговорені питання співпраці та обміну  інформацією. За взаємною згодою вирішили розмістити на інформаційних стендах відділень СПС, у місцях масового перебування засуджених та у кімнатах  очікування для осіб, які прибувають на побачення, інформацію про діяльність вищезазначених правових інституцій.

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Хмельницькій області Оксана Кізаєва наголосила на необхідності більш повного зазначення інформації про Омбудсмена (зокрема, на стендах не вказано поштову та електронну адресу).

Учасники робочої зустрічі домовились також забезпечити подальшу співпрацю з метою належної правороз`яснювальної роботи серед засуджених та персоналу установи.