Як відбувають покарання ув’язнені в Приазовській виправній колонії №107 на Донеччині: результати моніторингового візиту

20/02/2019 10:55

Моніторинговою групою у складі представника Уповноваженого з дотримання прав жителів Донецької та Луганської областей Павла Лисянського, регіонального представника Уповноваженого в Донецької та Луганської областей Юлії Башкірової та громадського монітора національного превентивного механізму Дмитра Засипка було здійснено візит до ДУ «Приазовської виправної колонії №107».

На момент візиту в колонії утримувалося 62 особи, які відбувають покарання за вироком суду. Важливим фактором ресоціалізації ув’язнених в установі є трудотерапія. В колонії є три швейних цехи з сучасним обладнанням, де щодня працює близько 40 осіб. Інші особи задіяні в їдальні та пральні.

Засуджені також не позбавлені права на отримання освіти. В установі діють три класи – 10, 11 та 12, де учні отримують загальну середню освіту. За бажання вони можуть продовжити навчатись дистанційно і далі.

В у більшості приміщень установи зроблено ремонт згідно з сучасними стандартами. Є інформаційні стенди з інформаціє про права засуджених, із зазначенням усіх необхідних адрес та телефонів.

Під час проведення моніторингового візиту ніяких зауважень зроблено не було, порушень не виявлено.