В Офісі Омбудсмана нагородили переможців Всеукраїнських конкурсів учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» та навчально-методичних розробок з прав людини

20/12/2018 19:31

Цьогорічний конкурс був присвячений 70-й річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини.

У конкурсі есе взяли участь 860 учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ та коледжів. А у конкурсі методичних розробок  - 162 педагогічні працівники, творчі колективи навчальних закладів, наукові установи, громадські організації.

Конкурси організовано Освітнім Домом прав людини в Чернігові у рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Українською Гельсінською Спілкою з прав людини.

Мета конкурсів - сприяти реалізації Національної стратегії з прав людини та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини. Також вони покликані поширювати інформацію про права людини, стимулювати творчо обдаровану учнівську молодь та педагогів, зацікавлених у правозахисній діяльності, сприяти підвищенню їх компетенції, стимулювати до прояву активної життєвої позиції, формувати в українському суспільстві повагу до гідності людини.

Цьогорічні есе були змістовними. Фактично кожна робота заслуговувала на перемогу. Тому журі було нелегко визначити переможців конкурсів.

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина,  Координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», виконавчий директора Освітнього Дому прав людини в Чернігові Сергій Буров та представник Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко вручили переможцям конкурсу, а саме 4 учням та 9 учителямсертифікати та подарунки.

З іменами переможців та лауреатів конкурсів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Освітнього Дому прав людини в Чернігові, в розділі «Новини».