Результати моніторингового візиту до Зеленогайського спеціального загальноосвітнього навчально-виховного комплексу Харківської обласної ради

19/04/2019 09:34

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Олександр Міненков разом з громадським монітором Іриною Машталь відвідали Комунальний заклад «Зеленогайський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад-школа-інтернат) І-ІІ ступенів» Харківської обласної ради.

Це загальноосвітній навчальний закладом, що забезпечує права дітей з особливими освітніми потребами на отримання спеціальної освіти у поєднанні з корекційно-розвитковою роботою та медичною реабілітацією.

Заклад розрахований на 240 місць за нормами 1962 року. Але сьогодні навчально-виховний комплекс може вмістити 180 дітей віком від 3 років та до 18 років з урахуванням збереження комфортних умов проживання та навчання. Радіус обслуговування Харківська область та м. Харків. За структурою навчально-виховний комплекс складається з дошкільного та шкільного підрозділів.

Під час візиту учасники мали змогу ознайомитись з умовами перебування в установі дітей, мали змогу оцінити належність побутових умов, навчання та розвитку дітей, харчування, медичного обслуговування, відпочинку та дозвілля. Суттєвих порушень під час проведення моніторингового візиту виявлено не було.

За результатами моніторингового візиту буде складено звіт із наданням відповідних рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків, який разом із листами реагування буде направлено до компетентних органів.