Результати моніторингового візиту до Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2

19/04/2019 18:52

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого з прав людини у Запорізькій області Сергій Бізденежний спільно з громадськими моніторами Ольгою Вовк-Собіною та Юрієм Пікою здійснено моніторинговий візит до КЗ «Запорізькаспеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» Запорізької обласної ради.

Учасники візиту ознайомилися з умовами знаходження в установі дітей, мали змогу оцінити належність побутових умов, умов навчання та розвитку, харчування, медичного обслуговування, відпочинку та дозвілля.

Під час візиту були виявлені несуттєві недоліки, які були одразу усунуті працівниками закладу. Проте всупереч вимогам пожежної безпеки у закладі на вікнах встановлені нерозпашні металеві ґрати, замінити які за повідомленням працівників школи-інтернату не можливо через брак коштів.

Заклад потребує збільшення фінансування для здійснення капітального та поточного ремонтів, закупівлі дитячих меблів, ремонту спортивної зали.

За результатами моніторингового візиту буде складено звіт із наданням відповідних рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків, який разом із листами реагування буде направлено до компетентних органів.