ОГОЛОШЕННЯ про закінчення прийому документів для участі у публічному конкурсі з добору кандидата для призначення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

19/03/2019 17:48

У відповідності до Закону України «Про судоустрій та статус суддів» та наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 04.03.2019 № 16.15/19 «Про проведення публічного конкурсу з добору кандидатів для призначення членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України»  18.03.2019 припинено прийом документів на участь у конкурсі з добору кандидата для призначення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

До 24 години 18.03.2019 до Секретаріату Уповноваженого надійшли документи дев’яти претендентів:

Мороз Павло Олександрович

Єлов Віталій Андрійович

Дємєнєва Олена Василівна

Вац Олексій Іванович

Клюба Василь Васильович

Остапець Сергій Леонідович

Давидюк Михайло Миколайович

Сірош Микола Васильович

Рибченко Олександр Георгієвич

Засідання конкурсної комісії з добору кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України буде проведене протягом 10 календарних днів з кінцевої дати подання документів для участі в конкурсі за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8, в приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Про конкретну дату буде поінформовано додатково.