Представник Уповноваженого з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб перебуває з робочою поїздкою у Дніпропетровській та Запорізькій областях

19/03/2015 16:52

У рамках моніторингу ситуації щодо дотримання прав внутрішньо переміщених осіб Представник Уповноваженого Жанна Лук’яненко спільно з представниками Данської ради у справах біженців відвідають  Дніпропетровську та Запорізьку області.

У ході візиту плануються зустрічі з представниками місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, керівниками органів соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Бабушкінського району м. Дніпропетровська та Синельниківської районної держадміністрації Дніпропетровської області, а також Запорізької та Бердянської міських рад.

Під час зустрічей будуть обговорені проблемні питання щодо взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та забезпечення їх права на соціальний захист.

Крім того, планується відвідання місць компактного поселення внутрішньо переміщених осіб з метою з’ясування кола незадоволених потреб цієї категорії осіб.