Людмила Денісова звернулась до Радника Президента Росії щодо українського політв’язня Нарімана Мемедемінова

18/07/2018 17:00

Уповноважений Верховної ради України з прав людини отримала інформацію, що українського політв’язня Нарімана Мемедемінова, який раніше утримувався в СІЗО-1 Сімферополя, було переведено до Кримської республіканської психіатричної лікарні №1.

 Згідно з наявними відомостями, Нарімана Мемедемінова було поміщено в психіатричну лікарню примусово, згідно постанови слідчого ФСБ Росії.

«Прошу Вас в найкоротший термін надати мені iнформацiю щодо пiдстав примусової госпiталiзацii Н. Мемедемiнова до зазначенного медичного закладу, а також застосовуванi до нього заходи» - йдеться у листі Уповноваженого до Радника Президента Російської Федерації, Голови Ради при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова.

Крім того, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини направив лист до Керівника робочого апарату Омбудсмена РФ Івана Соловйова з проханням надати інформацію про підстави примусової госпіталізації українського політв’язня Нарімана Мемедемінова.