Оголошується набір учасників на дводенний навчальний тренінг в межах Школи з прав людини

18/07/2017 10:15

У 2017 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини було започатковано Школу з прав людини як сукупність освітніх заходів з актуальних питань сфери захисту прав людини.

22-23 вересня 2017 року в межах Школи з прав людини у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Пушкінська, 77, 2-й поверх, зала 11) відбудеться дводенний тренінг з питань захисту прав людини, права на доступ до публічної інформації та права на захист персональних даних (міжнародні та національні стандарти)

У зв’язку з цим оголошується набір учасників групи з числа представників громадських організацій Східного регіону України, які хочуть взяти участь у тренінгу з метою поглиблення своїх знань з питань міжнародних стандартів у сфері захисту прав людини, права на захист персональних даних та права на доступ до публічної інформації.

Охочим взяти участь в освітньому тренінгу необхідно заповнити анкету за наступним посиланням  і  разом із мотиваційним листом, в якому, зокрема, описати, як учасник планує застосувати отримані знання в подальшому на практиці, (не більше 2 аркушів) надіслати на електронну адресу  konkurs.shkola.2017@gmail.com, вказавши тему листа: «Участь у Школі з прав людини».

Кінцевий термін подачі документів – 2 вересня 2017 року.

Орієнтовна кількість учасників 30 осіб.

Про рішення щодо участі в тренінгу учасникам буде повідомлено після 4 вересня 2017 року.

АНКЕТА

ПРОГРАМА Школи з прав людини (тренінг з Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод)

ІНФОРМАЦІЯ для учасників Школи з прав людини (відшкодування витрат на проживання/проїзд/харчування).