«День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу нагадує про наш святий обов'язок – боротьбу за дотримання прав кримчан» - Людмила Денісова

18/05/2018 12:09

З часу знущань над кримськотатарським народом минуло 74 роки, але кримські татари  знову опинилися перед викликом – російська окупаційна влада усіляко і безконтрольно порушує права корінного народу Криму.Це стосується, зокрема,  заборон та арештів у зв’язку із річницею депортації в 1944 році всього кримськотатарського народу зі своєї батьківщини. Це означає, що  заборонена навіть пам'ять про депортацію.

Підтвердженням цьому стало чергове затримання в окупованому Севастополі учасників акції «Запали вогонь у своєму серці», присвяченої Дню пам’яті.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини разом з Кримською правозахисною групою та іншими правозахисними організаціями продовжуватиме відстежувати ситуацію з дотриманням прав людини в анексованому Криму.

З цєю метою уже найближчим часом буде створено регіональне представництво Уповноваженого в АР Крим з місцем перебування у м. Херсоні.