Доповідь правозахисників «Права людини в Україні 2014» - яскравий приклад ефективної співпраці громадськості та Офісу Омбудсмана

18/05/2015 16:34

На цьому наголосила  Валерія Лутковська після оприлюднення доповіді «Права людини в Україні 2014», у підготовці якої взяли участь 74 експерти правозахисних організацій з усіх регіонів України. За її словами, доповідь  надає  фахову оцінку дотримання державою прав людини в умовах збройного конфлікту, економічної кризи та масштабних реформаційних процесів та є суттєвим доповненням  до Щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання прав і свобод людини і громадянина.

У цьому зв’язку Валерія Лутковська зазначила, що конструктивна співпраця Уповноваженого   з представниками інститутів громадянського суспільства є одним з пріоритетних і безумовних  принципів, на яких грунтується діяльність Секретаріату Уповноваженого. На її переконання, така співпраця є надійною гарантією глибокого, об’єктивного  і всеосяжного моніторингу дотримання прав людини у нашій державі, а також важливим елементом  врахування суспільної думки при удосконаленні законодавства у сфері прав людини.

З повним текстом доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні 2014» можна ознайомитися за посиланням.