За минулий рік до Уповноваженого надійшло 385 повідомлень про випадки дискримінації, за якими було відкрито провадження

01/08/2016 15:09

Про це йдеться у звіті про виконання у 2015 році Плану заходів з реалізації Стратегії діяльності у сфері запобігання та протидії дискримінації в Україні на 2014-2017 роки, підготовленому працівниками Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Секретаріату Уповноваженого.

Крім того, Уповноваженим з метою реалізації повноважень у сфері протидії та запобігання дискримінації здійснюється постійний моніторинг повідомлень у засобах масової інформації та соціальних мережах з метою виявлення ситуацій, що містить ознаки дискримінації. Так, на підставі інформації, отриманої в результаті вказаного моніторингу, Уповноваженим протягом 2015 року було відкрито 53 ініціативні провадження.  

«Окрему увагу було приділено питанню активізації співробітництва Уповноваженого з організаціями громадянського суспільства, експертною спільнотою щодо перегляду чинних антидискримінаційних норм, що наразі є вкрай актуальним», – зазначається у звіті.

З повним текстом Звіту про виконання у 2015 році Плану заходів з реалізації Стратегії діяльності у сфері запобігання та протидії дискримінації в Україні на 2014-2017 роки можна ознайомитися у розділі Запобігання та протидія дискримінації – Діяльність – Стратегія діяльності.