Результати повторного моніторингового візиту до Черніївського відділення стаціонарного догляду для постійного проживання

18/12/2018 13:14

До моніторингової групи увійшли регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в  Івано-Франківській області Світлана Дем’янчук та громадський монітор Оксана Устимчук.

До цього монітори національного превентивного механізму відвідували  Черніївське відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування Тисменицького району Івано-Франківської області відвідували більше двох років тому (06.07.2016 року). Тоді монітори у своєму звіті відзначили, що у відділенні бракувало приміщень для проживання, постільна білизна була не промаркована, підопічні відділення не проходили щорічного медичного огляду, медична документація велася неналежно, порушувалося право підопічних відділення на приватність.

Цього разу керівник установи здивувався вечірньому візиту моніторів. Під час перевірки харчоблоку та житлових приміщень були виявлені значні покращення. Однак, знову має місце проживання підопічних в прохідних кімнатах, постільну білизну не промарковано. Станом на день візиту не всі мещканці пройшли щорічний медичний огляд.

Загалом, зазначають монітори, атмосфера у відділенні позитивна, підопічні доглянуті та задоволені персоналом, скарг на їхні дії не надходило. Помітним є бажання керівника установи покращувати умови перебування підопічних. Навіть при вкрай низькому фінансуванні вбачаються позитивні зміни.