Підписано Меморандум про Партнерство задля щасливого майбутнього народу України

13/08/2015 15:04

З ініціативи Вінницької громадської організації «Ми разом» та за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а також за підсумками роботи круглого столу «Конституційний лад в Україні – історія та сьогодення. Виключне право народу – реальність чи гасло?» меморандум підписали керівники провідних всеукраїнських громадських організацій, відомі правозахисники та громадські діячі.

Як зазначається у документі, «метою Меморандуму про Партнерство задля щасливого майбутнього народу України і кожного є здійснення народом України виключного права на встановлення конституційного ладу у власній державі, як передумови створення для кожного Українця сприятливих умов, щоб стати щасливою людиною».

Учасники Меморандуму підтвердили своє спільне прагнення активно діяти у напрямках розгортання системної просвітницько-агітаційної, правозахисної та науково-дослідницької роботи на національному та регіональному рівнях.

Учасники меморандуму закликають усіх, хто усвідомлює історичну правду про Україну, свій найвищій громадянський обов’язок та поділяє задекларовані цим меморандумом цінності, цілі та шляхи їх втілення долучатися до активних спільних дій.